Ana içeriğe atla

Loading...

Yalçın&Toygar Hukuk Bürosu

YTT Hukuk BürosuYalçın&Toygar hukuk bürosu, 2007’den beri her biri alanlarında uzman hukukçu kadrosu ile yurtiçi-yurtdışında birçok kurum ve kişiye, çeşitli alanlarda, farklı dillerde danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunan İstanbul merkezli uluslararası bir hukuk bürosudur. Büromuz uluslararası üne sahip firmalarla beraber küçük işletmeler ve bireysel girişimcilere de hizmet vermektedir. Kişisel hizmet ve ekip çalışması felsefesi, müvekkillerimizin hukuki meselelerinin etkili bir şekilde çözümünü sağlar.

 

Bugün Yalçın&Toygar hukuk bürosu, seçkin bir grup profesyonel avukattan oluşmaktadır. Bütün avukatlarımız akıcı düzeyde İngilizce bilmektedir. Bunun yanı sıra Almanca, Fransızca, İspanyolca, Arapça, İtalyanca ve Rusça hizmet de verilmektedir.

 

Geniş bilgi ve tecrübelerimiz gerekli olduğunda uygun ve pratik bir şekilde hizmet vermemizi sağlayan etkin teknoloji kullanımı ile desteklenmektedir.

 

Yalçın & Toygar hukuk bürosu, hukukun birçok alanında geniş avukat kadrosuyla hizmet vermektedir.

 

Büromuzun faaliyet alanları arasında, şirketler hukuku, birleşme ve devralmalar, uluslararası ticaret hukuku, rekabet hukuku, özel güvenlik hukuku, sağlık ve ilaç hukuku, icra ve iflas hukuku, gayrimenkul hukuku, bankacılık ve finans hukuku, iş hukuku, uluslararası taşımacılık hukuku, fikri ve sinai haklar hukuku, vergi hukuku, deniz ticaret hukuku, ceza hukuku, deniz ticaret hukuku, spor hukuku ve boşanma hukuku bulunmaktadır. Büromuzun her bir avukatı uzmanlık alanında büyük tecrübe sahibidir.

 

İstanbul merkezli Hukuk büromuzun avukatları İstanbul başta olmak üzere, tüm Türkiye’de ve bir çok yabancı ülkede başarılı ve en iyi şekilde müvekkillerine hizmet vermektedir.