Ana içeriğe atla

Loading...

YENİ“TÜRKİYE’DE COVID-19’A İLİŞKİN HUKUKİLİK” WEB SİTEMİZİN AÇILIŞI

محامي يتكلم العربية
WEB SİTEMİZİN AÇILIŞI

 

  • Aynı zamanda Koronavirüs olarak da bilinen Covid-19, dünya çapında hızla yayılmaktadır. Bu durum, bulaşıcı olması nedeniyle sadece gerçek kişilerin hayatlarını değil aynı zamanda ticari ve finansal çevreyi de etkilemektedir.
  • Ülkeler, Aralık 2019’de Çin’in Vuhan kendinde ortaya çıkan bu salgın hastalık ile mücadele edebilmek için birçok tedbir almış ve almaya da devam etmektedir.
  • Covid-19 virüsünün olumsuz etkileri hayatımızın ekonomik ve hukuki boyutu, sosyal ilişkilerimiz ve işimiz gibi birçok alanda kendini göstermektedir.
  • Bu nedenle, hükümetler ve hukuk birimleri tarafından birtakım düzenlemelerin değiştirilmesi veya acil kanunlar yapılması yollarıyla güncel duruma uyum sağlanabilmesi için tedbirler alınmalı ve işbu olumsuz etkiler hukuki ilişkiler kapsamında bertaraf edilmelidir.

Dünya çapında ülkeler, uluslararası organizasyonlar ve kurumlar tarafından yürütülmekte olan uluslararası kampanyaya katılma arzumuz ve yasal sorumluluğumuz uyarınca; Covid-19 salgınının trajik etkileri ile başa çıkabilmek için gerçek kişilere, tüzel kişilere ve kurumlara uygun yasal bir harita sağlayabilmek ve Türk Hukuku açısından yasal bir kılavuz yaratabilmek amacıyla yeni bir web sitesi kurmuş bulunuyoruz!

Aşağıdaki linkten yeni web sitemizi ziyaret edebilirsiniz!

http://www.covid19legalturkey.com/tr/

0 Yorumlar

Yorum Yap

Kısıtlı HTML

  • İzin verilen HTML etiketleri: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.