Yalçın&Toygar hukuk bürosu, 2007’den beri her biri alanlarında uzman hukukçu kadrosu ile

Yalçın&Toygar

hukuk bürosu, 2007’den beri her biri alanlarında uzman hukukçu kadrosu ile

Yalçın & Toygar hukuk bürosu, hukukun birçok alanında geniş avukat kadrosuyla hizmet vermektedir

Yalçın & Toygar hukuk bürosu

Hukukun birçok alanında geniş avukat kadrosuyla hizmet vermektedir

Bütün avukatlarımız akıcı düzeyde İngilizce bilmektedir. Bunun yanı sıra Almanca, Fransızca, İspanyolca, Arapça, İtalyanca ve Rusça hizmet de verilmektedir.

Yalçın&Toygar hukuk bürosu

Bütün avukatlarımız akıcı düzeyde İngilizce bilmektedir. Bunun yanı sıra Almanca, Fransızca, İspanyolca, Arapça, İtalyanca ve Rusça hizmet de verilmektedir.

Yalçın&Toygar hukuk bürosu, 2007’den beri her biri alanlarında uzman hukukçu kadrosu ile yurtiçi-yurtdışında birçok kurum ve kişiye, çeşitli alanlarda, farklı dillerde danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunan İstanbul merkezli uluslararası bir hukuk bürosudur. Büromuz uluslararası üne sahip firmalarla beraber küçük işletmeler ve bireysel girişimcilere de hizmet vermektedir. Kişisel hizmet ve ekip çalışması felsefesi, müvekkillerimizin hukuki meselelerinin etkili bir şekilde çözümünü sağlar.Şirketler Hukuku

Uzman şirketler hukuku avukatlarımız en efektif bir şekilde hizmet vermektedir. YTT Hukuk bürosunun bütün şirketler hukuku avukatı bu alanda yerli ve yabancı birçok müvekkile her türlü hukuksal destek ve danışmanlık hizmetinde vermektedir.

Birleşme ve Devralmalar

Birleşme ve devralma avukatlarımız, farklı sektörlerde faaliyet gösteren yerli ve yabancı şirketlere dair birleşme ve devralma süreçlerinde müvekkillerine hukuki hizmet sağlamaktadır.

İş Hukuku

İş hukuku avukatlarımız, bireysel ve tüzel kişilere İş hukuku kapsamında danışmanlık veya dava yoluyla hizmet vermektedir.

Vergi Hukuku

Vergi hukuku avukatlarımız, vergi hukuku konusunda, uzman mali müşavirlerle birlikte çalışmaktadır.

Uluslararası Ticaret Hukuku

Uluslararası ticaret avukatlarımız, Uluslararası Ticaret Hukuku alanında sahip olduğu uzmanlık ile bu alandaki her türlü hukuksal işlemleri tecrübesiyle gerçekleştirmektedir. Bu alanda vermekte olduğumuz bazı hukuki hizmetler şunlardır:

Aile Hukuku ve Milletlerarası Aile Avukatı

Aile hukuku alanındaki uzman avukatlarımız, aile hukuku ile düzenlenen alanlarda yaşanan tüm uzlaşmazlıklarda süratli ve çözüm odaklı hizmet vermektedir.

Son Makaleler

Son Duyurular

Birinci Sınıf İş Planı Danışmanı mı arıyorsunuz?